University of Economics – Varna

Academic staff

Names Office Email
Prof. Nadya Kostova PhD 202 Виртуална стая за консултации https://meet.google.com/bjs-swpz-sam?authuser=1&hl=bg n.kostova@ue-varna.bg
Prof. Fanya Filipova PhD 324; Онлайн линк:https://meet.google.com/oqr-paqc-crf fanya_filipova@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Anita Atanasova PhD 440 aatanasova@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Venelin Georgiev PhD 308 venelin_georgiev@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Daniela Georgieva PhD 211 daniela_georgieva@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Nadezhda Popova PhD 308 nadia_popowa@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Svetlozar Stefanov PhD 443 svetstefanov@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Slavi Genov PhD 436 sdg@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Atanas Atanasov PhD 1-520 atanasov_at@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Bistra Nikolova PhD 425 bistra_nikolova@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Branimira Koleva PhD 418 branimirakoleva@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Vesela Bandakova PhD 520 bandakovav@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Veselin Dekov PhD 406 vdekov@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Dragan Georgiev PhD 423 dragan.georgiev@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Iliyan Hristov PhD 406 ilian_hristov@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Kalin Kalev PhD 520 kalev_k@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Petko Zahariev PhD 514 Виртуална стая за онлайн консултации-https://meet.google.com/qnn-ynrd-kew petko_zahariev@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Plamena Nedyalkova PhD 402 Виртуална стая за консултации https://meet.google.com/dnr-ddhz-jry plnedyalkova@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Rumyana Marinova PhD 520 r_marinova@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Tsvetomir Manolov PhD 526 Виртуална стая за консултации https://meet.google.com/hkn-hoex-pee wt_varna@ue-varna.bg
Assist. Prof. Ivaylo Tonchev PhD 418 Виртуална стая: https://meet.google.com/nnj-qwzh-crh tonchev@ue-varna.bg
Assist. Prof. Hristosko Bogdanov PhD 526 h.bogdanov@ue-varna.bg
Prof. Kalyu Donev DEc 103 k.donev@ue-varna.bg